İzmir Bayraklı Halı Yıkama

Kapınızdan halılarınızı alıyoruz yıkıyoruz kapalı kurutma alanında kurutuyoruz sonra poşetli bir şekilde 3 iş günü içinde adresinize teslim adiyoruz. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir Aymir ticaret olarak İzmir’de hizmet vermekteyiz. Çiğli ,Şemikler ,Bayraklı ,Bornova ,Karşıyaka ,Yeşilova, Bostanlı, Osmangazi ,Çamdibi ,Manavkuyu ,Altındağ gibi ve daha birçok yerlerde bizleri görebilirsiniz.Ayrıca sadece halı yıkama da değil yorgan yıkama ve koltuk yıkamada da hizmet vermekteyiz 25 yıllık tecrübemiz ile sizleri memun etmek ve mutlu etmekten gurur duyarız.İzmir halı yıkama hizmeti veren firmamız her zaman hijyeni ve uygun fiyatı ön planda tutmaktadır.
İzmir de güler yüz, dürüstlük ve kaliteli hizmetleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. Hizmetlerimizde kullandığımız şampuanlar ve temizlik ürünleri kalite standartlarına uygundur ayrıca kimyasal içermeyen %100 doğal şampuan ve durulama yöntemi ile halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.Garantili hizmetlerimizde mevcut olan çalışma prensiplerimiz gereğince tüm yıkama ve temizlik hizmetlerimizde yıkama ve nakliyat aşamasında oluşabilecek olumsuzluklar için İzmirde Aymir Halı Yıkama olarak sorumluluk almaktayız. Özel servis araçlarımızla halılar adresinizden almaktadır.

İzmir Bayraklı Halı Yıkama Firmaları

  • Özellikle ev hanımlarının büyük derdidir halı ve koltuk temizliği gündelik hayatta bizim bütün kirimizi çekerler çünkü bu eşyalar.
  • Üzerinde yenilir,içilir,oyunlar oynanır ve uyunur.

Öyle zamanlar olur ki üzerindeki lekeler insanı zor durumda bırakır.Silmeye çalıştıkça bu seferde eşyaya zarar vermeye başlarsınız. Bazen temizlemek için kullandığınız malzemeler eşyanızın fiyatını bile geçmeye başlar. Sadece üzerinde gözle görünür olanlar değil asıl görünmeyen zararlı bakterilerdir sorun. Genellikle alerjik reaksiyonu olan kişilerde bu durum daha da kötü sonuçlara yol açmaktadır. Özellikle evinizde evcil hayvanınız varsa bu gözle görünmeyen bakterilerin size savaş açmış olması hiç de şaşırılacak bir durum değildir. Hem onun sağlığı hem de sizin sağlığınız için evinizin temizliğine daha fazla önem vermelisiniz. Firmamız sizi bu dertten kurtaracak en profesyonel ve en titiz şekilde hizmet verecektir. Koltuk Yıkama ve halı yıkama konusunda sizlerin yanınızdayız. Firmamız yaptığımız işin kalitesi ve sizlerin sayesinde büyüyerek İzmir’in dört bir tarafına hizmet vermekteyiz.
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir